press
29.11.2023 środa
PressPresserwisJedynki gazetGrand PressGrand Press PhotoKontakt
Press | Prenumerata | E-prenumerata | Książki | Wydania archiwalne |  Twój koszyk : 0.00 zł

Album Album "Polska i Polacy"

Pierwsza opowieść o nas i naszym kraju zaprezentowana poprzez fotoreportaże - gatunek wymagający od fotografa nie tylko świetnego warsztatu, ale i umiejętności opowiadania historii. Wszystkie zdjęcia powstały już w XXI wieku. Prezentują Polaków nowoczesnych i tych zanurzonych wciąż w tradycji; tradycyjny polski przemysł i nowoczesne korporacje; pnące się w górę wieżowce i zapomniane dzielnice; Polaków szczęśliwych i patrzących w przyszłość, ale też zmagających się ze współczesnymi wyzwaniami.

Polska i Polacy okiem fotografów prasowych -

Wyjątkowy album fotograficzny „Polska i Polacy” przygotowany przez magazyn „Press”. Zawiera 48 fotoreportaży autorstwa 34 najlepszych polskich fotografów prasowych, m.in. Anny Bedyńskiej, Renaty Dąbrowskiej, Anny Musiałówny, Agnieszki Rayss, Filipa Ćwika, Grzegorza Dembińskiego, Mariusza Foreckiego, Arkadiusza Goli, Kacpra Kowalskiego, Adama Lacha, Piotra Małeckiego, Tomasza Tomaszewskiego, Łukasza Trzcińskiego, Jacka Turczyka - i wielu innych.

 

To nie jest tylko dobra fotografia - to ważna fotografia. Dokument w czystej postaci o wartości historycznej i informacyjnej. Edycji reportaży spośrod ponad 300 nadesłanych dokonali doświadczeni fotografowie: Wojciech Druszcz i Andrzej Zygmuntowicz. Za pomysł i wykonanie publikacji odpowiada magazyn „Press”. Mecenasem albumu jest Wirtualna Polska (w albumie są też finałowe zdjęcia z konkursu pt. „Polska i Polacy” zorganizowanego przez portal). Wsparcia w wydaniu albumu udzieliło Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Cena albumu: 120 zł. Wydawnictwo jest dwujęzyczne: teksty są w języku polskim i angielskim.

 

Wydawca: Press sp. z o.o. sp.k.
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-936114-8-5
Liczba stron: 336 + 4
Wymiary: 290 x 290 mm
Okładka: twarda, szyto-klejona

Cena: 120.00 zł

Liczba egz.
Regulamin serwisu

Press
www.press.pl
Press sp. z o.o. sp.k.
ul. J.H.Dąbrowskiego 75/66
60-523 Poznań
Grand Press
www.grandpress.pl
Grand Press Photo
www.grandpressphoto.pl
Presserwis
www.presserwis.pl
© Press sp. z o.o. sp.k.